Paradise Beach hotel

Recenze hotelu Paradise Beach Hotel **** (Řecko - Zakynthos - Argassi)

Průměrné hodnocení hotelu:
3,7
(na základě 28 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: červenec 2016
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Pěkné čisté a dlouho mělké moře - je to jediné pozitivní. Jinak žádná hitpatparáda, ale přespat se tam dá.

Ubytování 

Nejhorší ze všeho, nábytek dost sešlý. Stínítko lampy u postele byl papírový kornout přilepený k želelezné konstrukci bílou náplastí. Zásuvka, do které se zasouval klíč, aby fungovala elektřina, zas držela pohromadě jen díky izolepě. Výhled na moře to trochu zachránil, ale kdo ho neměl, koukal přes ošuntělou zahrádku přímo na hlavní silnici po které frčí jedno auto za druhým.

Strava a stravování 

Měli jsme pouze snídaně, najíst se z toho dá, dobré to není. Mléko i džusy rozpuštěný prášek. Jogurt sice hustý, ale chuťově o dost horší než kdekoli jinde, kde jsme zkoušeli.

Vybavení, služby a personál hotelu 

V ostatních recenzích jsme četli o ochotě personálu - nám ho tedy asi vyměnili. Milá a ochotná byla jen paní uklízečka.

Nedostatek lehátek - provoz od 8 do 8. Mimo tyto hodiny hlídač sbalí všechno, co tam najde, a hodí na jednu hromadu.

Pláž a moře 

Moře průzračné a čisté, 200 m od břehu člověk pořád dostoupne. Pláž v podstatě není - pod terasou tak metr písku a pak už moře. Někomu by mohli vadit větší vlny.

Okolí hotelu 

Rušná silnice, další hotely, restaurace.

Celkový dojem 

Vzhledem k tomu, že jsme ráno odešli a večer přišli, tak se to dalo. Pokud ale někdo plánuje trávit dovolenou převážně v místě ubytování, tak nedopuručuji.

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené