Krásná dovolená

Recenze hotelu Kozanos II Hotel *** (Řecko - Zakynthos - Amoudi)

Průměrné hodnocení hotelu:
4,3
(na základě 22 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: srpen 2019
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Kozanos je vhodný pro všechny, kdo mají rádi klid.

Ubytování 

Měli jsme pokoj v budově s výhledem na bazén, v prostředním patře co nejdále od moře. Veliká výhoda byla, že tam téměř nesvítilo slunce. Pokoj byl pro 2 dospělé a 2 děti. Vše kvalitní, nová koupelna, žádné proležené matrace. V koupelně chyběla na okně síť a i síť na dveřích byla potrhaná, měli jsme moskitiéry. Fungující konvici a ledničku beru jako velký bonus, nevařili jsme. Skříň prostorná, noční stolky s šuflátky, lampičky fungovali, další 2 světla byla v pokoji a nad kuchyňkou, Klimatizace fungovala, trezor byl v pokoji bez poplatku. Nádobí a příbory nedostatečné, opravdu to není na velké vaření, jak všude upozorňují popisy hotelu.

Strava a stravování 

V okolí 4 restaurace - Ovelix hned naproti, dále Kritamo a Amoudi, další název fish restaurace si nepamatuji, všude vaří dobře, ale Ovelix byl naše srdcová záležitost.

Jídlo tam krásně voní kouřem, první den jsme byli úplně nadšení, hlavně pitta chléb je super, velká výhoda je obchod hned u pokoje a další o pár kroků dále, mají tam všechny potraviny,kosmetiku, slamáky, dudlíky, deštníky, cestovní fény, nafukovací lehátka, na co si vzpomenete. Nadchlo nás, že kdykoli jsme měli na cokoli chuť, stačilo sejít schody a za pár minut jste seděli na balkóně a v klidu si pochutnávali. Naprostá svoboda a volnost.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Úklid dostatečný, bar u bazénu fungoval.

Pláž a moře 

Nádhera, pláž krásně jemný písek, dlouho pozvolný vstup do moře, moře teplé, velice vhodné pro děti, občas korály, děti šnorchovaly, voda byla tak čistá, že šlo rybky pozovoat okem, šlo jít daleko do moře po absolutně hladkém písku. Pláž je malá, že místo si najdete vždy a nikdo nikoho neruší.

Okolí hotelu 

Pěkné, klid, vesnička, kde vidíte prostý život, právě v Ovelixu se nám líbilo, že vidíte hned na ulici, co se kde děje, jezdí čtyřkolky, rodiny přicházejí na večeři, zdraví se.

Celkový dojem 

Výborný, ovšem kdo chce zažít ruch, ať zkusí Laganas nebo Alykes, my jsem byli znechucení ruchem - auta parkují přímo u pláže, která je bez jediné travičky a lidi se tam mačkají jako sardinky. Po příjezdu do Kozanosu nás nadchl ten klid - vstoupíte z ulice průjezdem a ocitnete se ve dvorku u bazénu, všude zeleň, banánovníky, palmy, květináče, bazén jiskří čistotou, vzadu se táhne moře k obzoru.....Prostě paráda

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené