Katastrofa!
Recenze hotelu Georgina Inn Hotel *** (Řecko - Zakynthos - Agios Sostis)
Tento hotel je to nejhorší, co jsme v Řecku zažili. Paní šéfová lže a šetří kde může. Minimální počet zaměstnanců absolutně nestíhá pokrýt služby. Jídlo je chudé, neodpovídá ceně. V žádném případě nebrat tento hotel!!!
Ubytování
Nejhorší ubytování na Zakyntosu!
Strava a stravování
Snídaně velmi chudé.
Vybavení, služby a personál hotelu
Úklid spočívá v tom, že vám jednou za týden vysypou koše. Jednou vymění osušky v případě, že si o to požádáte, jinak si vašeho pokoje nevšimnou.
Okolí hotelu
Nic moc.
Celkový dojem
Katastrofa!!!
z 37 recenzentů
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.