Napsat recenzi

Maka

Recenze hotelu Hotel Astris Sun *** (Řecko - Thassos - Astris)

Hodnocení:
průměrně: 4,1/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2019
Přečteno: 48x
Recenze se líbila: 36 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

super klidná, odpočinková dovolená

Ubytování  průměrně (4,2/5)

Zrekonstruované čisté moderní pokoje, chladnička, balkon s výhledem do zahrady. Denně úklid.

Strava a stravování  průměrně (3,8/5)

Polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře bufet + servírované hlavní jídlo a dezert (zákusek, nebo ovoce, nebo zmrzlina).

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,5/5)

Bazén jsme ani nevyužili, protože k moři to bylo 5 minut. Personál příjemný, na recepci Češka, takže s domluvou nebyl problém.

Pláž a moře  průměrně (4,4/5)

Nejbližší pláž písek, místy štěrk, moře čisté a klidné, teplé. Lehátka na pláži za nákup občerstvení.

Spíše klidnější místo.

Okolí hotelu  průměrně (3,7/5)

Kulturní vyžití v místě není. Autobus stojí před hotelem, odveze do okolních měst, ale i hezká procházka občas po cestě, nebo podél pláže. Výhoda je půjčit auto a projet ostatní pláže ostrova, taky klášter, přístav, krásné vyhlídky z odstavných ploch cesty na moře.

Celkový dojem  průměrně (4,1/5)

Za nás super.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 14
z 18 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Thassos - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání