Jaroslav
Recenze hotelu Sissy Hotel *** (Řecko - Centrální Řecko - Kamena Vourla)
Personál vždy vstřícný a velmi příjemný. Pro syna, který měl narozeniny udělali menší oslavičku i s dortem
Příjemné prostředí a klid.
Delegátka Pavla byla vždy ochotná a napocná.
Jídlo bylo vždy chutné, některé jídla jsem si přidával. Kuchař má za mě 5 hvězdiček.
Jediné negativum byl zájezd puberťáků z nějaké školy z Polska. Ihned to narušilo celkový dojem z dovolené.
Ubytování
Pokoj, kde je elektrický proud na kartu, kterou otevírate dveře a poté musí být vložena do přihrádky na zdi, aby vám vše fungovalo je trošku omezující....
Strava a stravování
Vybavení, služby a personál hotelu
Personál byl skvělý.
Pláž a moře
Oblázková pláž.
Okolí hotelu
Krásné okolí.
Celkový dojem
Celkový dojem zkazil pobyt polského zájezdu školy, který výrazně rušil poklidný pobyt ostatním hostům.
z 35 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
- Pro všechny věkové kategorie
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.