Doporučuji
Recenze hotelu STEGNA STAR APARTMENTS *** Řecko - ostrov Rhodos - Rhodos
Stegna na Rhodosu je zaručené místo. Jednoznačně doporučuji, zkušenost z pěti dovolených na tomto místě je jednoznačná. Stegna je skvělé místo. Nahlídněte na www.stegna.name a můžete si udělat představu sami ihned.
Ubytování
Nebyli jsme ubytováni v objednaném hotelu Stegna Star. Nastaly nějaké nespecifikované problémy, takže jsme dostali náhradní ubytování. Ke cti Stegna Star nutno dodat, že náhradní ubytování zajistili ve špičkových apartmánech Le Muse. Jsou úplně nové, perfektní, klimatizace bez příplatku, servis majitelů prvotřídní. Host má dojem, že je vítaným hostem u milované příbuzné. Majitelé pozorní, nikdy se nemračili, vždy k dispozici řešit cokoliv i mimo okruh ubytování. Perfektní. Patricia a Fabio jsou jednoznačně nejlepší ubytovatelé. Ve srovnání se Studio Christina, které je hned v sousedství, kde jsme byli loni, snad nelze ani srovnávat. Propastný rozdíl, v kvalitě i chování majitele. Ostatně ani letos neodpovídá ani na pozdrav.
Strava a stravování
Ubytování bylo bez stravy, ale množství taveren a restaurací zajistí, že si vybere každý. A supermarkety jsou dobře zásobeny, takže není problém vařit si jednoduchá jídla, kuchyňky jsou dostatečně vybaveny. Když najdete Tavernu Dimitris zastrčenou za restaurací Aroma hned na začátku Stegny na konci serpentin, tak budete odměněni úsměvem velmi milé Slovenky Slávky, která zde trvale žije.
Vybavení, služby a personál hotelu
Le Muse je vybaven klimatizací i vysoušečem vlasů v koupelně. Ručníky se mění každý druhý den, ložní prádlo každý třetí den. Každý den perfektní úklid, společné prostory jsou perfektně udržované, nikde ani smítko, zeleň udržovaná, prostě nádherné prostředí. Na terasách lehátka i sezení, gril a slunečníky.
Pláž a moře
Moře je nádherné, kdo se rád dívá na podmořský svět, tak rozhodně nebude zklamán. Nemusíte plavat nijak daleko, aby jste mohli pozorovat např. murénu. Samozřejmě to není tak pestré jako v Rudém moři. Bohužel pláž je vlivem německých turistů občas poznamenána nedopalky cigaret. Neumějí jako ostatní přinést si např. plechovku a používat jí jako popelník. Na pobřežní komunikaci je nesčetně odpadkových košů a kontejnerů, kam je možné zahodit odpadky okamžitě po odchodu z pláže. Pláž je vybavena slunečníky a lehátky buď za poplatek nebo patří k hotelu. Sprchy po cca 50m jsou samozřejmostí. A fungují.
Okolí hotelu
Stegna je maličké městečko, žádný divoký noční život. Jedna větší diskotéka funguje jen v sezoně, v září už je zavřená. Takže spíš ticho a klid. Do okolí lze udělat pěší túry, je to fyzicky náročné, převýšení na horu hned nad Stegnou je 512m, ale výhledy jsou odměnou za námahu. Pešky do kláštera Tsambika se ze Stegny asi vydá málokdo, ale z vlastní zkušenosti mohu říct, že pěšina po pobřežních skaliscích je nádherná trasa.
Celkový dojem
Jednoznačně pochvala
z 1 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro všechny věkové kategorie
- Pro starší a méně pohyblivé osoby
- Pro rodiny s dětmi
- Pro obchodníky
- Pro zamilované a manželské páry
- Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.