Napsat recenzi

Prohlídka hotelu smartline VILLAGE RESORT & Waterpark

Recenze hotelu Smartline VILLAGE RESORT & Waterpark (Řecko - )

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: květen 2014
Přečteno: 189x
Recenze se líbila: 401 čtenářům
Fotografie: 5
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel se nachází v oblasti Chersonissos, centrum je vzdálené 1,5 km. Transfer z letiště trvá asi 55 min.

Ubytování 

Hotel má pro své klienty k dispozici jak 1 lůžkové, 2 lůžkové, 3 lůžkové pokoje, tak i dále rodinné pokoje. Rodinné pokoje mají 2 oddělené ložnice. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, satelitní TV, chladničkou, telefonem, fénem, trezor za poplatek, set pro přípravu kávy a čaje, vana nebo sprchový kout, balkon nebo terasa.

Strava a stravování 

Stravování je v rámci programu all inclusive, který je dostupný od 10:00 – 23:00. Klienti mohou využít italskou restauraci ala carte jednou za pobyt, mohou využít 1x za pobyt.

Vybavení, služby a personál hotelu 

V hotelu je klientům k dispozici malé fotbalové hřiště, fitness (vstup od 16 let), stolní tenis. Za poplatek: biliár, vodní sporty na pláži.

Pláž a moře 

Samotný hotel se nachází v kopci, nad pláží, vzdálenou cca 800 m. K pláži jezdí 6x denně kyvadlová doprava, která je klientům k dispozici zdarma. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Celkový dojem 

Velký hotelový komplex nabízí svým klientům různé vyžití. Nevýhodou je vzdálenost pláže, kterou pomáhá překonat hotelová kyvadlová doprava.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Řecko - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání