Napsat recenzi

Santorini krásné

Recenze hotelu Villa Valvis **+ (Řecko - Santorini - Perissa)

Hodnocení:
průměrně: 4,2/5
Vloženo:
Pobyt: září 2016
Přečteno: 168x
Recenze se líbila: 67 čtenářům
Fotografie: 5
Videa: 0
Komentáře: 0
  • Villa Valvis Villa Valvis
  • Pláž v Perisse Pláž v Perisse
  • Skalní útvary za Vlychadou Skalní útvary za Vlychadou
  • Théra Théra
  • Théra Théra

Další z úžasných řeckých ostrovů, každý je jinak krásný a jedinečný.

Ubytování  průměrně (4,2/5)

Klasické studio s kuchyňským koutem, velmi prostorné. Velký balkon se sušákem na plavky apod. Z balkonu boční výhled na moře, ke kterému je to asi 300m.

Strava a stravování  průměrně (4,7/5)

Vlastní, v městečku hojnost restaurací a taveren, rychlých občerstvení. V dosahu výborná pekárna - výběr několika druhů chleba, nepřeberné množství klasického pečiva z listového těsta plněného vším možným, sladké pečivo, zákusky, vaří výbornou kávu a co je nejlepší - otevřeno 24 hodin denně. Vše cenově přijatelné.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

V areálu je bazén, denně udržovaný. U něj menší bar ale dobře zásobený nápoji. Úklid běžný, jen odpadky jsme si vynášeli raději sami denně (v tom teple preventivne).

Pláž a moře  průměrně (4,2/5)

Krásná dlouhá černá písčitá pláž - nutné obutí, přes rozpálený písek je chůze na boso nemožná. Moře super, plážový servis bez problémů. Podél moře dlouhá promenáda, na jedné straně končí horou, na druhé lze dojít až na pláž za Vlychadou. Lépe zajet autem, je to asi 5-6 km, ale scenérie této pláže je úchvatná.

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Opět doporučuji vlastní poznávání. Hlavní město Théra, známe městečko Oia, přímo na hoře nad Perissou vykopávky Archaia Thera, projet a navštívit jiné neméně půvabné menší i větší pláže.

Celkový dojem  průměrně (4,2/5)

Řecko je nádherné.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 3
z 4 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Santorini - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání