Napsat recenzi

Casa Cook Samos

Recenze hotelu Casa Cook Samos Hotel **** (Řecko - Samos - Pythagorion)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2023
Přečteno: 8x
Recenze se líbila: 16 čtenářům
Fotografie: 11
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel jsem navštívila během pracovní infocesty po ostrově Samos.

Ubytování  průměrně (5/5)

Luxusní prostorné pokoje, některé koupelny jsou s oknem přímo do ložnice. Možné jsou i pokoje s vlastním bazénkem nebo pokoj s obrovskou terasou.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Hotel je moderní, vhodný pro náročné klienty. Je pouze pro dospělé. Personál je milý a usměvavý.

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Dlouhá oblázková pláž, na některých místech i písečná, nachází se přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky jsou zde za poplatek.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Hotel, který je pouze pro dospělé. Má svůj osobitý styl.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro obchodníky
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Samos - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání