Napsat recenzi

Samaina Inn Hotel

Recenze hotelu Samaina Inn Hotel **** (Řecko - Samos - Karlovassi)

Hodnocení:
průměrně: 4,5/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2023
Přečteno: 12x
Recenze se líbila: 19 čtenářům
Fotografie: 7
Videa: 0
Komentáře: 0

Příjemný hotel, kde jsme byli ubytování v rámci infocesty.

Ubytování  průměrně (4,8/5)

Pokoje jsou pěkné, čisté, poměrně prostorné. Postel pohodlná.

Strava a stravování  průměrně (4,7/5)

Jídlo chutné, každý den vždy drobná změna. Na výběr k večeři většinou tři druhy masa, různá vegetariánská jídla, vždy byly k dispozici hranolky a špagety s rajčatovou omáčku, zřejmě kvůli dětem :)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,8/5)

Hotel je tak akorát velký, personál milý. Jeden bazén a barem u bazénu, kde je v programu all inclusive šest alkoholických míchaných drinků, pivo, víno, nealko. Dále je k dispozici lobby bar, který je a la cart a klienti si nápoje z něj hradí, i když mají all inclusive. Zde je možná k zakoupení výborná káva a evropské druhy alkoholu či speciální míchané drinky.

Pláž a moře  průměrně (4,2/5)

Moře je krásně čisté, v květnu bylo ještě studenější, ale příjemně osvěžilo a vlést se tam rozhodně dalo. Vlny velmi mírné. Pláž je oblázková, pro někoho budou tedy lepší boty do vody.

Lehátka a ručníky zdarma.

Přístup k moři je přes místní komunikaci, jde ale o poměrně malou silnici, kde není provoz nijak velký a ničemu to nevadilo.

Okolí hotelu  průměrně (4,2/5)

Hotel se nachází v letovisku Karlovassi, v okolí jsou další hotely a obchůdky. Cca 300 m od hotelu je supermarket podobný našemu Lidlu. Dá se dojít i pěšky do centra, které je vzdáleno zhruba 2 km.

Celkový dojem  průměrně (4,5/5)

Příjemný, čistý a klidný hotel, vhodný i pro rodiny s dětmi. Služby hotelu jsou ok.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 11
z 12 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Samos - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání