hotel pěkný
Recenze hotelu Hotel Georgia *** (Řecko - Rhodos - Theologos)
Hotel je pěkný ,celkem klidný,ale na pláž daleko denně větr,že si ani nezaplavete,zábava žádná jedině jed do Rhodosu,nákupní centrum nic moc,majitel hotelu Vás u jídla sleduje aby jste moc nesnědli,nedoporučuji.............
Ubytování
ubytování je slušné ačisté
Strava a stravování
Vybavení, služby a personál hotelu
špatné
Pláž a moře
hrozná
Okolí hotelu
nic moc
Celkový dojem
nic moc
z 2 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro zamilované a manželské páry
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.