Napsat recenzi

Pohodová dovolená

Recenze hotelu Relax Hotel *** (Řecko - Rhodos - Kolymbia)

Hodnocení:
průměrně: 4,2/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2019
Přečteno: 119x
Recenze se líbila: 13 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Dobře vedený klidný hotel s kvalitními službami. Počet hvězdiček odpovídá. My jsme, bohužel, měli smůlu na přidělený pokoj.

Ubytování  průměrně (4,3/5)

Ubytování jsme byli v pokoji č. 212. Samotný pokoj prostorný, včetně koupelny celkem dobře zařízený. Je tu však jedno velké ALE, tento pokoj v prvním patře je doslova kuriozitou, protože ve stejné úrovni s naším balkonem je podle balkonu z vnější strany chodba vedoucí k dalším dvěma pokojům. Takže úvodem šok, ale přetrpěli jsme to.

Strava a stravování  průměrně (4,3/5)

Velmi dobrá kvalitní strava, pestrý výběr. Pouze ovoce a moučníky slabší nabídka a kvalita.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,3/5)

Velmi vstřícný, pozorný a ochotný personál v jídelně i na baru. Úklid pokojů kvalitní, výměna ručníků každý den.

Pláž a moře  průměrně (4,4/5)

Moře a pláž čisté.

Okolí hotelu  průměrně (3,9/5)

Vzdálenost k pláži (k té lepší) cca 250m. Do centra k ochodům cca 300m.

Celkový dojem  průměrně (4,2/5)

Celkový dojem pokazil pouze a jen pokoj. Jinak naprostá spokojenost.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 25
z 29 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Rhodos - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání