Napsat recenzi

SensiMar Port Royal Villas & Spa - luxusní hotel v Kolymbii

Recenze hotelu Port Royal Villas & Spa ***** (Řecko - Rhodos - Kolymbia)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2011
Přečteno: 1 299x
Recenze se líbila: 455 čtenářům
Fotografie: 40
Videa: 0
Komentáře: 0
 • SensiMar Port Royal Villas & Spa - areál SensiMar Port Royal Villas & Spa - areál
 • SensiMar Port Royal Villas & Spa SensiMar Port Royal Villas & Spa
 • SensiMar Port Royal Villas & Spa SensiMar Port Royal Villas & Spa
 • SensiMar Port Royal Villas & Spa SensiMar Port Royal Villas & Spa
 • koupelna koupelna
 • koupelna koupelna
 • pokoj pokoj
 • pokoj pokoj
 • pokoj pokoj

Tento moderní až luxusní hotelový areál je složen z hlavní hotelové budovy a řady patrových a dvoupatrových bungalovů umístěných v zahradě v mírném svahu přímo u pláže. Hotel je v centru letoviska Kolymbia.

Ubytování  průměrně (4/5)

Moc pěkné, čisté, moderní až luxusní prostorné pokoje. Koupelna s vanou/vířivkou, WC, SAT TV, klimatizace, telefon, minibar, trezor, vysoušeč vlasů, varná konvice, WIFI, balkon nebo terasa s posezením. Kromě standardních pokojů nabízejí také suity se soukromými bazény směrem k moři.

Strava a stravování  průměrně (3/5)

Polopenze formou bufetu. Byla tu možnost dokoupení obědů.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,5/5)

Prostorná vstupní hala s recepcí, internet koutek (za poplatek), lobby bar, výtahy, terasa s výhledem na moře, 3 restaurace, 2 bary, bazén s terasou na opalování, konferenční místnost, tenisové kurty, basketbalový a volejbalový kurt, minigolf, stolní tenis, plážový volejbal, fitness, wellness & spa centrum s vyhřívaným bazénem, masážemi, saunou, vířivkou, kadeřnictvím, manikúrou a pedikúrou za poplatek.

Pláž a moře  průměrně (3/5)

Hned u hotelu prostorná pláž, písčito-oblázková, vstup do moře pozvolný. Slunečníky a lehátka byly i na pláži zdarma.

Okolí hotelu  průměrně (3,5/5)

Areál prostorný, hotel u centra letoviska Kolymbia, kde jsou nákupní možnosti, bary, taverny, restaurace, půjčovny aut.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Celkový dojem jsem měla z tohoto hotelu opravdu dobrý. Prostorný, nový a moderní areál s vysokou úrovní služeb. myslím, že 5* hodnocení odpovídá.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

 • Pro mládež
 • Pro obchodníky
 • Pro zamilované a manželské páry
 • Pro starší a méně pohyblivé osoby
 • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
 • Pro všechny věkové kategorie
 • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Rhodos - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání