Bohužel zklamání

Recenze hotelu Kolymbia Star Hotel **** (Řecko - Rhodos - Kolymbia)

Průměrné hodnocení hotelu:
4,3
(na základě 11 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: červen 2022
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Na dovolenou k moři s dětmi jsme se dlouho přemlouvali, proto jsme nakonec vybrali tento hotel zaměřený na děti a s animátory. To vše CK xxx nabízela. Dorazili jsme na místo v pořádku, byli jsme nadšeni, krásně se k nám všichni chovali, jen nám dávali dosti najevo, že jsme jen "češi", protože hotel je spíše pro jinou klientelu. První den se nám představil francouzský animátor a to bylo vše. Dětí si nikdo nevšímal. Později jsem zjistila, že je zde pouze německy, francouzský a polský animátor, tím pádem i při večerní zábavě nás nikdo neoslovoval a zaměrně se nám vyhýbali, až mi to z části pokazilo dovolenou, protože děti se na ně moc těšily a viděli, jak si hrají s jinými dětmi, ale ty české prostě NE.

Ubytování 

Dostačující, pěkný, každý den uklizený, ale možná to bylo i tím, že jsme uklízečce každý den dávali 3 eura.

Strava a stravování 

Prvních pár dnů jsme byli nadšeni, ale jak se jídla každý den s malou obměnou opakují, tak my dospělí bychom si dali už něco jiného, ale děti byly naprosto nadšené, celý den zmrzlina, ráno palačinky s jejich "nutelou".

Vybavení, služby a personál hotelu 

Personál perfektní, nečeští animátoři chyběli, i přesto, že CK toto nabízela. Pokud někdo toto preferuje, doporučuji si nejprve zjistit u CK.

Pláž a moře 

Krásná

Okolí hotelu 

Nádherný výhled na skálu, která byla hned u hotelu

Celkový dojem 

Dovolená se nám líbila

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené