Kolymbia Sky
Recenze hotelu Kolymbia Sky Hotel *** (Řecko - Rhodos - Kolymbia)
Hotel jsme letos navštívili 2x, v červnu a v srpnu. Jeli jsme si hlavně odpočinout, zrelaxovat a tento hotel nám naprosto vyhovoval. . Klidné místo, vhodné pro rodiny s dětmi a páry, kteří nehledají noční bujarý život :-)večer je opravdu klid. Vedle hotelu je "kopec" tudíž možnost turistických výletů - komu se bude chtít..U hotelu autobusová zastávka, možnost výletů busem do Rhodosu, Lindosu myslím za cca 2 eura.
Ubytování
Ubytování pěkné, čisté, úklid denně, měli jsme velmi pěkný pokoj s velkým balkónem a výhledem do zahrady a bazén. Spokojenost.
Strava a stravování
Velký výběr jídla, každý si musel vybrat, srovnávám s jinými hotely v Řecku a tento je opravdu předčil:-)
Vybavení, služby a personál hotelu
Personál milý, přátelský, velmi vstřícný. Bazén pěkný, čistý, stále možnost volných lehátek, u bazénu byl celý den, každý den plavčík, který se opravdu starostlivě věnoval dětem s profesionálním přístupem, velmi milý, doporučil nám spoustu výletů a míst po ostrově, které stojí za to vidět.
Pláž a moře
Pláž kousek od hotelu oblázková, lehátka za poplatek, v červnu 5 euro, v srpnu 10 euro :-)
Ale moře pěkné, čisté, průzračné :-)
Okolí hotelu
Klidné místo, pěkné prostředí. Do centra procházkou tak 15 minut.
Celkový dojem
Moc se nám tam líbilo, určitě se někdy vrátím.
z 40 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
- Pro rodiny s dětmi
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.