Napsat recenzi

Recenze hotelu Irene Palace na Rhodosu

Recenze hotelu Irene Palace Hotel **** (Řecko - Rhodos - Kolymbia)

Hodnocení:
průměrně: 3,8/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2012
Přečteno: 1 083x
Recenze se líbila: 387 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 1

První dojem zklamání, ale pokud se dovedete povznést nad nedostatky, lze si zde užít pěknou dovolenou.

Ubytování  průměrně (3,6/5)

Pokoj standardní velikosti, vybydlený nábytek, opotřebovaná koupelna bez el. zásuvky. Soukromí v koupelně s otazníkem, od sousedů byly slyšet všechny zvuky. Balkon z důvodu topící klimatizece nepoužitelný. Služby pokojské bez připomínek.

Strava a stravování  průměrně (3,9/5)

Velmi dobrá kuchyně, stejně tak i servis kolem ní. Slušný výběr jídel, která byla vždy okamžitě doplňována, a to až do konce stravovacího času.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,8/5)

Nic extra, spíše skromnější, např. hřiště na minigolg je v rozkladu. Animační program průměrný, zažili jsme nápaditější.

Pláž a moře  průměrně (4,2/5)

Na pláži vlaje modrá vlajka, mělo by jít o skvělou pláž, ale nám se ty okolní zdály pěknější. Vstup do vody i v botech problematický pro větší oblé klouzavé kameny. Vcházelo se asi dvoumetrovým úsekem, který byl vysypaný drobnými kamínky. Koncentrace vstupujících do vody byla často až nepříjemná.

Okolí hotelu  průměrně (3,6/5)

Okolí bylo docela hezké, kvetoucí stromy, keře, obchůdky a centrum od 200 metrů a dále, takže dosažitelné a nerušil nás žádný hluk. Nelze však nezmínit všude přítomný nepořádek.

Celkový dojem  průměrně (3,8/5)

Kdybychom za dovolenou zaplatili o několi ticíc méně, dala by se tato dovolená hodnotit i více hvězdičkami.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 14
z 19 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

PAvlínas Komedová: Nedoporučuji - 6. 6. 2013 16:39

Hotel je ošuntělý, neodpovídá 4 hvězdičkám. Neskutečně arogantní obsluha v hlavním hotelovém baru, až překvapivě mizerné drinky (jak alko, tak nealko), to se opravdu nedalo pít a to bohužel ani víno, které je v Řecku obecně dobré a levné - v hotelu nalévali opravdu děsivé patoky. Za lehátko na pláži se vybírá 4 EUR na osobu na den, což si u plážového 4 hvězdičkového hotelu opravdu nepředstavuji jako standard. reagovat
Přidat komentář

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Rhodos - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání