Napsat recenzi

Pohodička

Recenze hotelu Irene Palace Hotel **** (Řecko - Rhodos - Kolymbia)

Hodnocení:
průměrně: 3,8/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2016
Přečteno: 1 029x
Recenze se líbila: 251 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

V hotelu Irene Palace jsem byla se svou rodinou už 6x a doufám, že se do něj zase vrátím. Je to pro mě i moje děti srdeční záležitost. Je vhodný zejména pro rodiny s dětmi - i malými, vlny v moři jsou minimální, moře teplé, vstup do moře přímo před hotelem písečný. Vedle hotelu pěkné hřiště, ohrada s oslíkem, králíci i další zvířátka.

Ubytování  průměrně (3,6/5)

Pokoje pohodlné, čisté, fungující tichá klimatizace, vysoušeč vlasů, lednice, balkon, vše O.K.

Strava a stravování  průměrně (3,9/5)

Výborná kuchyně a velký výběr - lívance, vafle, sýry,šunka salámy, vejce, slanina, marmelády, nutela, croisanty, buchty ke snídani. K obědu a večeři drůbež, vepřové, hovězí, ryby, saláty, ale i třeba ktevety, sushi apod.Ovoce a moučníky, všeho dostatek, velký výběr, doplňují až do konce.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,8/5)

Personál hotelu milý, ochotný, vstřícný.

Pláž a moře  průměrně (4,2/5)

Přímo před hotelem vstup do vody písečný, vlevo kameny, po kterých se dá chodit v botách do vody. Jsou tam rybičky a dá se tam šnorchlovat, ale pozor na sasanky, jejich žahnutí docela pálí. Jeden jejich takový žahanec si momentálně léčím už asi tři nedělě.

Okolí hotelu  průměrně (3,6/5)

Kolymbia je příjemné městečko, s obchody, ve kterých dostanete v podstatě všechno, co potřebujete. Doporučuji výlet do Faliraki do akvaparku, kde se vyřádí nejen Vaše děti, ale i Vy. A pak třeba na Lindos, do města Rodos, do údolí motýlů, je toho spousta.

Celkový dojem  průměrně (3,8/5)

Celkový dojem výborný. Pro mě ideální dovolená.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 14
z 19 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Rhodos - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání