Napsat recenzi

Irene Palace Hotel - větší hotel střední kategorie

Recenze hotelu Irene Palace Hotel **** (Řecko - Rhodos - Kolymbia)

Hodnocení:
průměrně: 3,8/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2011
Přečteno: 1 299x
Recenze se líbila: 434 čtenářům
Fotografie: 48
Videa: 0
Komentáře: 0

Irene Palace Hotel je oblíbený větší hotel s prostorným areálem s vlastní pláží hned u zahrady hotelu. Služby hotelu a poloha odpovídala dle mého názoru hodnocení 4*, pokoje a jejich vybavení bylo starší a vybydlenější, takže spíše 3*. Hotel bývá často navštěvován rodinami s dětmi.

Ubytování  průměrně (3,6/5)

Starší nábytek, působí jednoduše a trochu vybydleně. Ubytování bych hodnotila 3*, určitě ne 4*. Sami uvidíte i na fotografiích. Spíše pro méně náročné. Koupelna, WC, vysoušeč vlasů (takový ten starší typ), telefon, centrální klimatizace (1.6.-15.9.), lednička, balkon, SAT TV. Pokoje s výhledem na moře byly za příplatek. Viděla jsem i rodinný typ pokoje, působil prostorně.

Strava a stravování  průměrně (3,9/5)

Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,8/5)

Prostorná vstupní hala s posezením a recepcí. Hala na mě působila dost podivně, nekompaktně.., mnoho stylů, spíše nevkusně "zkrášlené" prostory. Ale to je věc názoru a osobního vkusu. K dispozici je hostům restaurace, bar, společenská místnost s TV, internet koutek, wifi za poplatek, kadeřnictví, minimarket, malá herna, billiárd, místnost pro děti, masážní křesla,. V udržované zahradě se nachází bazén, whirlpool, bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma. Hotel pořádá animační a večerní programy. Zdarma basketbal, fitness, minigolf v zahradě, stolní tenis, fotbal, šipky, tenis bez osvětlení a plážový volejbal. Za poplatek kulečník, tenis s osvětlením, elektronické hry, masáže, sauna, minigolf a vodní sporty na pláži. Pro děti je zde dětské hřiště, mini zoo a miniklub (4-12 let). Golfové hřiště Afandou je asi 5 km od hotelu.

Pláž a moře  průměrně (4,2/5)

Písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře hned u hotelu, vstupuje se na ni přes hotelovou zahradu. Další pláž je vzdálena asi 600 m.

Okolí hotelu  průměrně (3,6/5)

Asi 25 km od města Rhodos, kam jezdí pravidelný místní linkový autobus. Zastávka byla asi 200 m od hotelu, kde je centrum letoviska Kolymbia s mnoha nákupními možnostmi.

Celkový dojem  průměrně (3,8/5)

Vcelku příjemný prostorný hotel střední kategorie, hned u pláže, vhodný pro rodinnou dovolenou.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 14
z 19 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Rhodos - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání