Irene palace
Recenze hotelu Irene Palace Beach Resort **** (Řecko - Rhodos - Kolymbia)
Trochu zklamání za cenu 16.290 Kč od ********
Fotografie
Ubytování
Hotel je zvenku trochu ošuntělý, uvnitř je ale hezký a čistý. Balkony jsou tak blízko sebe, že tam nemáte absolutně žádné soukromí a když brzy ráno sousedka kouřila na balkoně, vždy mě to vzbudilo, protože nám to šlo do pokoje. Když jsme odcházeli z pokoje, vždy jsme balkon zavírali, protože by nebylo těžké přelézt. Velké mínus bylo, že jsme neměli klimatizaci v ceně a v pokoji bylo strašné vedro, protože tam celý den pražilo slunce.
Strava a stravování
Strava nebyla špatná, jídla bylo dost, fronty skoro žádné, ovoce bylo asi 5 druhů, ale třeba meruňky a jakési špendlíky byly zelené a kyselé. Kdesi v recenzích jsem četla, že v hotelu jsou často připravovány mořské plody. Já tam jen jednou viděla krevety a to jen pár v salátu, jinak nic.
Vybavení, služby a personál hotelu
Vybavení hotelu celkem v pohodě. Co mi vadilo na 4* hotel byla ta klimatizace na den za 7E, pak wi-fi na den za 4E. Lehátek u bazénu je asi tak 20, další jsou pak v zahradě, která je ale dost zarostlá stromy, takže většinou stín. Kladně hodnotím animátory, ti se snažili celý den bavit rekreanty. Ale barmana u bazénu bych vyměnila...je nepříjemný.
Pláž a moře
Pláž mě taky docela zklamala...nebo spíš vstup do moře přes kameny. Bylo to tak na vymknutí kotníku. Lehátka a slunečníky byly za 8E/den a přitom na pláži nebylo žádné občerstvení, ani WC.
Okolí hotelu
Hotel je v klidné části kousek od hlavní třídy, kde jsou samé obchůdky a taverny. Večerní procházky a nákupy byly fajn.
Celkový dojem
Hotel podle mě neodpovídá 4* a aspoň některé služby by mohly být v ceně. Loni jsme byli na Kosu a tam byla klimatizace, wi-fi i lehátka na pláži v ceně. Také byl na pláži občerstvení v rámci all inclusive i celkem slušné WC.
z 35 recenzentů
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.