Virginia Family Resort
Recenze hotelu Virginia Family Resort **** (Řecko - Rhodos - Kalithea - Koskinou)
Neurazí nenadchne
Ubytování
Měly jsme zaplacený familly room s výhledem do zahrady. Dostaly jsme příšerně malý pokoj s přistýlkami v chodbě se starým nábytkem a úplně stranou od všeho dění s výhledem na parkoviště!
Strava a stravování
Chuťově dobré, ale snídaně a obědy byly pořád stejné. Obědy byly pouze v restauraci u bazénu. Takže klidně v plavkách jsme mohly vyrazit na oběd. To se mi osobně nelíbilo. Věčně jsme hledaly místo k sezení. Stoly neuklizené.
Vybavení, služby a personál hotelu
Vybavení pokoje hrozné. Na oblečení pouze jedna skříň s jednou policí, žádné místo na kufry. S úklidem jsme byly spokojení. Personál takový neosobní.
Pláž a moře
Moře hezké, čisté. Pláž je tedy veřejná, takže lehátka zde byla za poplatek. Cesta k pláží cca 5 minut pěšky.
Okolí hotelu
Okolo hotelu není nic k vidění. V blízkosti dvě restaurace.
Celkový dojem
Dávám pouze 3 hvězdičky. Byly jsme velmi zklamaní z ubytování. Takový průměr. Ale už se určitě do tohoto hotelu nevrátíme.
z 81 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro rodiny s dětmi
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.