Hotel Lito
Recenze hotelu Lito Hotel *** (Řecko - Rhodos - Ixia (Ialyssos))
Děkujeme za krásnou dovolenou. Děkujeme cestovní kanceláři. Vše proběhlo, tak jak jsme si představovali. Naprostá spokojenost.. Velké poděkování i slečně delegátce Eleně. Ochota a laskavost jsou její přirozeností.
Velké díky také slečně Tereze z cestovní kanceláře za rychlé zprostředkování a vybavení všeho potřebného.
Fotografie
Ubytování
Čisto a milo
Strava a stravování
Vybavení, služby a personál hotelu
Personál velmi příjemný
Pláž a moře
Okolí hotelu
Celkový dojem
Spokojenost
z 13 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro všechny věkové kategorie
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.