Napsat recenzi

Naprostá spokojenost

Recenze hotelu Labranda Blue Bay **** (Řecko - Rhodos - Ialyssos)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2019
Přečteno: 112x
Recenze se líbila: 32 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Vzhledem k tomu, že letos poletíme s mou maminkou potřetí, byl to jeden z nejlepších pobytů, které jsme zažily.

Ubytování  průměrně (4/5)

První rok jsme byly ubytované v Annex budově, kde jsou zrekonstruované pokoje. V přízemí podávali snídaně takže se nemuselo přecházet asi 300 m do hlavní budovy.

Druhý rok ubytování v hlavní budově - boční výhled na moře - super (každý den úklid a do lednice denně doplňovali půllitrové lahve s vodou - super služba)

Strava a stravování  průměrně (3,7/5)

Stravování se nedá nic vytknout, každý si může vybrat podle své chuti. Každý den ryby nebo mořské plody, ovoce, minidezerty...

Co jsem ocenila, že se v plážovém baru nepoužívaly plastové kelímky, takže se nikde neválely odpadky. Tedy kromě vajglů, které neukáznění kuřáci odhazují kam je napadne.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,7/5)

Nenašla jsem jedinou výtku

Pláž a moře  průměrně (3,3/5)

Vstup do moře na začátku trochu kamenitý, potom písek. Lehátka a slunečníky zdarma.

Pláž je přímo u hotelu, k baru pár kroků.

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

V blízkém okolí sice není spousta obchůdků a taveren - ale nakonec to vůbec nevadí.

V resortu je vše, co člověk potřebuje.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Velmi příjemný resort pro všechny věkové kategorie. Nezažila jsem tam ani jednou hlučnou ruskou klientelu, což jsem velmi ocenila.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 3 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Rhodos - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání