vydařená krásná dovolená

Recenze hotelu Grecian Fantasia Resort *** (Řecko - Rhodos - Faliraki)

Průměrné hodnocení hotelu:
3,6
(na základě 35 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: září 2013
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Hotel je pro nenáročnou klientelu. S čistotou si Řekové moc nerozumí, ale dalo se to

přežít.Postrádala jsem desinfekci WC a koupelny, Co se týče stravování, tak bylo vcelku dobré. Každý si určitě vybral z nabízených pokrmů to, co mu chutná. Já jsem si pochutnávala na tzatziky. Pláž je písčitá s pozvolným písčitým vstupem do moře, vzdálená

cca 800 m od hotelu s výbornou tavernou Stefanios, kde čepují dobré pivo a za dostupnou cenu.Voda v moři je průzráčná, skoro jako v Egyptě. Celý týden bylo krásné slunečné počasí s mírným vánkem.Půjčili jsme si auto a objeli celý ostrov Rhodos. Nejkrásněji bylo na jihu ostrova. kde se spojuje moře Egejské a Středozemní. V Řecku jsme s manželem byli poprvé a dovolená se nám líbila.

Můžeme doporučit hlavně pro rodiny s dětmi. i seniory.

Jitka z Pardubic

Ubytování 

odpovídající

Strava a stravování 

chutná

Vybavení, služby a personál hotelu 

kuchyňka nebyla vybavena nádobím ani vařičem, personál pozorný a příjemný

Pláž a moře 

pláž píčitá a moře teplé a čisté, SUPER!

Okolí hotelu 

Taverny a obchůdky, vhodné pro večerní procházky i kulturní pobavení

Celkový dojem 

Spokojenost

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené