Dovolená v červenci 2013

Recenze hotelu Grecian Fantasia Resort *** (Řecko - Rhodos - Faliraki)

Průměrné hodnocení hotelu:
3,6
(na základě 35 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: červenec 2013
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Vcelku slušný hotel i pro rodinu s dětmi.Klidné prostředí nedaleko od centra Faliraki i od pěkné pláže. Strava, jako ostatně v Řecku chudší, ale v celku chutná.Větší spokojenosti bránily drobnosti, jako placený internet (1 euro/15 min) nebo hry v recepci nebo nedostatečné vybavení kuchyňky.

Ubytování 

Bez připomínek. Menší připomínky k vybavení pokoje uvádím dále.

Strava a stravování 

Chutná, bylo jí dost, ale, zejména snídaně, jednotvárná. Každý den např. vajíčka natvrdo, chyběla v jiné formě, např. míchaná, naměkko, volská oka., a pod.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Rodinný pokoj OK, nedostatkem bylo doplňování toaletního papíru. Jedna rolička pro 5 osob je skutečně málo. Pokoj byl sice vybaven moderní chladničkou, mikrovlnkou i konvicí, ale veškeré nádobí, včt. skleniček ,chybělo. U rodinného pokoje, kde se předpokládá i pobyt malých dětí, by měl provozovatel předpokládat, že se jim také něco uvařit musí. Personál OK, velmi příjemná byla servírka slečna Diana mluvící slovensky.

Pláž a moře 

Pláž super, moře čisté, klidné.

Okolí hotelu 

Vše v dosahu (200 m do centra).

Celkový dojem 

Prožili jsme hezkou dovolenou, kterou nepokazily ani drobné vady, které zmiňuji.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené