spokojennost
Recenze hotelu Evi Hotel *** (Řecko - Rhodos - Faliraki)
Velice slušné ubytování, každý den čistě uklizeno, obden převlečené postele a čisté ručníky.
Ubytování
Bydleli jsme v apartmánu, pokoj hezký, slušně zařízený,denně uklizeno, obden převlečené postele a čisté ručníky.
Strava a stravování
Nejlepší byly snídaně. Opravdu velký výběr. K obědu a k večeři také velký výběr, ale je pravda, že po pěti dnech už to bylo pořád stejné.Ale spousta salátů, moučníky apod.
Vybavení, služby a personál hotelu
Pokoj byl vybaven ledničkou, klimatizací, pohoda. Personál vstřícný, nikdy jsem nenarazila na nějaké negativum, obě paní na recepci super.
Pláž a moře
Moře je úžasné, pláž písčitokamínková. Je pravda, že je trochu dál (15 minut), ale stojí za to tam chodit.
Okolí hotelu
Okolí hotelu je trochu problém. Ale typicky řecký. Jsou dost nepořádní, tak nechají vše jak jim to odpadne od ruky. Nedostavěné, nebo zchátralé budovy a hodně starých nepojízdných vraků aut.
Celkový dojem
Byli jsme s manželem dost spokojeni, skutečnost předčila očekávání. Podle minulých recenzí jsme se dost báli, ale skutečnost je jiná.Když se klient celý den povaluje u bazénu jenom proto, že je tam zdarma alkohol a potom říká, že je moře daleko, že se mu tam nelíbí apod., tak je to o něčem jiném.
z 150 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro všechny věkové kategorie
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.