Napsat recenzi

Hezká dovolená

Recenze hotelu Esperides Beach Family Resort **** (Řecko - Rhodos - Faliraki)

Hodnocení:
průměrně: 4,3/5
Vloženo:
Pobyt: září 2023
Přečteno: 2x
Recenze se líbila: 47 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Do hotelu jsme dorazili v 9 ráno. Pokoj nám byl přidělen po 6,5 hodinách. Náramky dostanete hned, takže nemusíte čekat na recepci, což je výhoda.

Přiletěli jsme s dvouletým dítětem, pro děti je vše úžasně přizpůsobeno, až na celodenní všudypřítomnou hlasitou hudbu. V jiných hotelech, které jsme navštívili dodržují polední klid, takže se dětmi nemusíte schovat na pokoj.

Ubytování  průměrně (3,7/5)

Pokoje malé, s dětskou postýlkou k nehnutí. Celkem čisté. Koupelna je kámen úrazu - malá, nevětraná, po osprchování nutno odstranit z chodidel odlupující se lak z vaničky sprcháče. Nedoplněné mýdlo (po několika reklamacích doplněno za 5 dnů), chybějící ručníky.

Strava a stravování  průměrně (4,6/5)

Vynikající, středomořská. Spousta ovoce. Velký výběr ve všech restauracích.

Vždy najdete místo k sezení. Všude čisto.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,3/5)

Personál v restauracích zaslouží poklonu, vždy usměvavý a ochotný.

Po příjezdu vyžadují na recepci kauci za ručníky - 21 Euro za pokoj, kterou nám nějak opomněli při odjezdu vrátit.

Pláž a moře  průměrně (4,5/5)

Pláž je veliká, prostorná, ale zasloužila by občas uklidit. Po ranním příchodu nevysypané popelníky, papírky, odpadky okolo lehátek.

Moře překrásné, čisté. Vodní sporty na pláži.

Okolí hotelu  průměrně (4,4/5)

Asi 300 metrů po levé straně od hotelu spousta obchůdků, restaurace.

Stejným směrem zastávka autobusu, do Rhodosu 30 minut cesty.

Celkový dojem  průměrně (4,3/5)

Hotel mohu doporučit, ale už bych se sem nevrátila.

Stálo by za zvážení, jestli nestáhnout všudypřítomnou klimatizaci, vraceli jsme se nachlazení.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 9
z 11 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Rhodos - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání