Nikdy více
Recenze hotelu Harris Hotel **** (Řecko - Lesbos - Anaxos Skoutarou)
Za posledních 15 let,kdy jezdíme každý rok k moři,nejhorší dovolená.Denně hlasitá hudba a zábava v taverně přímo pod okny zhruba do 3 hodin ráno.Noční klid pro ně neexistuje.Během pobytu 4x živá hudba opět dlouho do noci.
Ubytování
Během 12 denního pobytu nebylo ani jednou vyměněné ložní prádlo.Ručníky vyměněny 3x za pobyt.Ani jednou nebylo vytřeno nebo alespoň zameteno.Koš rovněž vynesen jen 3x(jinak jsme si vynášeli odpadky sami).
Strava a stravování
Strava byla jediná věc,která zaslouží pochvalu.
Vybavení, služby a personál hotelu
nic moc.
Pláž a moře
Moře pěkné.Slunečníky volně k dispozici přímo před domem.
Okolí hotelu
Celkový dojem
Pěkné místo,ale zřejmě se proti recenzím z loňského roku hodně zhoršili. Osobně-nikdy více.
z 4 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro mládež
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.