Napsat recenzi

Spokojenost

Recenze hotelu Hotel Ponti Beach *** (Řecko - Lefkada - Vassiliki)

Hodnocení:
průměrně: 3,5/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2019
Přečteno: 40x
Recenze se líbila: 26 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Dovolenou jsme pořídili na poslední chvíli a vyplatilo se. Celkově jsme byli spokojení. Pláž u letoviska nás však zklamala.

Ubytování  průměrně (3,8/5)

Nemám výhrady. Moc hezký hotel, pokoj také pěkný a vkusný. Personál byl moc fajn. Moc hezký výhled z balkónu na okolní krajinu a moře.

Strava a stravování  průměrně (3/5)

Měli jsme polopenzi. Snídaně formou švédských stolů, večeře dle jídelního menu. Předkrmy, saláty, hlavní jídla, sladká tečka na konec. Vše výborné, pití si u večeře platíte. Ovoce dostatek, moc nám chutnalo.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,8/5)

Majitelé hotelu jsou úžasní lidé, personál také fajn.

Pláž a moře  průměrně (3,2/5)

Pláž u letoviska mne zklamala, okolí překrásné. Pokud chcete čistou, průzračnou vodu, musíte se vydat do okolí. My pluli výletní lodí a tam už pláž byla o něčem jiném, jako v ráji.

Okolí hotelu  průměrně (3,5/5)

Okolí moc krásné

Celkový dojem  průměrně (3,5/5)

Moc se nám tam líbilo, jen moře u letoviska zklamání, nejspíš se však na toto místo nevrátíme.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 4 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Lefkada - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání