Red TOWER
Recenze hotelu Red Tower Hotel & Suites *** (Řecko - Lefkada - Nikiana)
Dovolená byla krásná,ale je co vylepšovat
Ubytování
Ubytování záleží jaké máte štěstí na pokoj,my jsme dostali příšernou kopku,ale po stížnosti nám dali pokoj s výhledem na moře.Pokoje jsou malé a nemají dostatek prostoru pro oblečení.
Strava a stravování
Jídla bylo sice dostatek,ale opakovalo se a bylo bez nápadu,pro malé děti nic moc.
Vybavení, služby a personál hotelu
Vybavení již pamatuje nějaký pátek,ale zaměstnanci se snažili.
Pláž a moře
Moře skvělé,hotelová pláž-katastrofa.Dojít k ní je cca 200 m velkého klesání,pak běh přes frekventovanou silnici,kde není vidět do zatáček a nakonec cca třicet schodů a pak najdete plážičku pro deset lidí.
Okolí hotelu
Nesmíte se dívat moc okolo,jinak objevíte neskutečný nepořádek.
Celkový dojem
Když si půjčíte auto a ostrov projedete najdete krásné,opravdu nádherné pláže.Nedoporučuji s malými dětni,je to dřina-:),ale jinak pěkná dovolená.
z 8 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro mládež
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.