Už nikdy víc
Recenze hotelu Delfini Hotel ** (Řecko - Lefkada - Nidri)
Kolem domu jsou dvě parkoviště, motorky, jezdí dlouho do noci i bezprostředně pod balkonem, hluk, smrad, špína celý den.
Na cestu jsme místo snídaně dostali starou žemli, namazanou
margarinem a plátek toho nejlevnějšího sýra. Nepoživatelné. Večeře, červený UHO,
co se po pár dnech opakuje. Kulinární vrchol byly ohřátý sardinky v tomatu s kolínkama. Pláž, lehce špinavá, přeplněná hlavně Srbama, Rumunama.
Ubytování
žádná sláva
Strava a stravování
katastrofa
Vybavení, služby a personál hotelu
žádná sláva
Pláž a moře
žádná sláva
Okolí hotelu
žádná sláva
Celkový dojem
žádná sláva
z 76 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro starší a méně pohyblivé osoby
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.