Delfini Hotel lefkáda
Recenze hotelu Delfini Hotel ** (Řecko - Lefkada - Nidri)
Krásný prostředí, úžasné moře, hotel odpovídá 3* ale jídlo opravdu hodně moc špatné, studené, pořád špagety, maso kureci křídla, které dostanete pokud přijdete jako první, pak máte smůlu, a dostanete špagety s bolonskou omáčkou. Každopádně nidri lefkada úžasný, ale hotel Delfini nedoporučuji
Ubytování
V nové části celkem v pohide
Strava a stravování
Velká nespokojenost, i placené ryby a chobotnice nestojí za nic
Vybavení, služby a personál hotelu
Personál se pořád tváří jako by jste obtezovali
Pláž a moře
Moře nádherné, čisté, bez velkých vln, kamenitá a částečně pisek
Okolí hotelu
Nádhera, výlety super
Celkový dojem
Jde to, ale nejel bych sem znova
z 76 recenzentů
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.