hotel
Recenze hotelu Odyssey Hotel *** (Řecko - Lefkada - Agios Nikitas)
Velmi příjemný pobyt
Ubytování
Napevno dvě postele,skromný dojem,ale každodenní úklid,ručníky a povlečení po 3 dnech....prostě spokojenost
Strava a stravování
pouze snídaně. velký výběr,ovoce ,zelenina, atd
Vybavení, služby a personál hotelu
spokojenost
Pláž a moře
městská pláž absolutně NE. malá a přeplněná.
pláž Milos přes kopec,těžší přístup,ale stojí za to,nádherná velká pláž.Jen škoda,že lodní taxi naváží spoustu lidí cca každých 20 min..
Okolí hotelu
Celkový dojem
Doporučuji, V hodný výchozí bod pro cestování po západním pobřeží,které je úchvatné..
z 4 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
- Pro všechny věkové kategorie
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.