Napsat recenzi

Recenze hotelu smarline KYKNOS BEACH ****

Recenze hotelu Kyknos Beach Hotel & Bungalows COOEE **** (Řecko - Kréta - Stalida - Stalis)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2014
Přečteno: 834x
Recenze se líbila: 478 čtenářům
Fotografie: 8
Videa: 0
Komentáře: 0

Jedná se o rodinný hotel, který se skládá z hlavní budovy a 6 přilehlých budov. Hotel se nachází mezi Malii a letoviskem Stalis. Všechny budovy se nachází v krásné zahradě.

Ubytování  průměrně (4,2/5)

Hotel nabízí ubytování v dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a také nabízí prostorné rodinné pokoje s možností až dvou přistýlek. Pokoje jsou umístěné v příjemných bungalovech.

Strava a stravování  průměrně (3,5/5)

Hotel nabízí stravu pouze formou all inclusive programu v menší hotelové restauraci.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,2/5)

Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie. V hotelu se nachází miniclub, fitness, tenisové kurty, dětský bazén se skluzavkou. V hotelu se konají 3x týdně večerní animační programy. Personál hotelu byl vždy milý, nápomocný, vstřícný a ochotný.

Pláž a moře  průměrně (2,8/5)

Pláž se nachází asi 200 m od hotelu. S hotelem je dělena místní komunikací. Cesta k pláži je příjemnou stromovou alejí. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Okolí hotelu  průměrně (3,5/5)

Hotel se nachází nedaleko živého centra městečka Malia, kde se nachází spoustu barů, taveren a restaurací. I v samotné blízkosti hotelu je velké množství barů a obchůdků.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Hotel je příjemný, doporučila bych ho všem věkovým kategoriím.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 3
z 4 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kréta - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání