Napsat recenzi

Prohlídka hotelu smartline Vasia Village ****

Recenze hotelu Vasia Sea Retreat Hotel (ex Vassia Village) **** (Řecko - Kréta - Sissi)

Hodnocení:
průměrně: 4,5/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2014
Přečteno: 218x
Recenze se líbila: 581 čtenářům
Fotografie: 6
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel se nachází v klidnějším středisku, v malé vesničce Sissi. Je možné využít autobus do městečna Malia.

Ubytování  průměrně (4,5/5)

Hotel disponuje 1-3 lůžkovými pokoji. Vybavené lednicí, trezorem (za poplatek), kávovarem, klimatizací, satelitní TV, koupelna se sprchovým koutem, WC, fén, terasa nebo balkón. Rodinné pokoje jsou prostornější, s oddělenou ložnicí. Hotel disponuje také pokoji typu mezonet, které mají 2 koupelny a 2 ložnice.

Strava a stravování  průměrně (4,5/5)

Hotel má jednu hlavní restauraci, klientům jsou také k dispozici restaurace v partnerském hotelu al carte, kde si mohou 1x za 7 dní rezervovat stůl. K výletům mohou hosté také využít možnost svačinových balíčků.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,5/5)

Hotel svým klientům nabízí bazén, tobogány, dětský bazén. WIFI je na recepci a v restauraci zdarma. Hotel má v hlavní sezóně animační tým, případně mohou hosté využít animačních programů ve vedlejším hotelu.

Pláž a moře  průměrně (3,5/5)

Pláž před hotelem je malá, do vody je obtížnější kamenitý vstup.

Celkový dojem  průměrně (4,5/5)

Hotel bych doporučila klientům hledající klidnější prostředí.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Kréta - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání