Napsat recenzi

Prohlídka hotelu DIMITRIOS VILLAGE BEACH RESORT

Recenze hotelu Dimitrios Village Beach Resort & Spa **** (Řecko - Kréta - Rethymnon)

Hodnocení:
průměrně: 4,5/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2014
Přečteno: 1 292x
Recenze se líbila: 573 čtenářům
Fotografie: 6
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel ležící přímo na písčito-oblázkové pláži. Od centra města Rethymna je hotel vzdálen cca 2,5 km.

Ubytování  průměrně (4,5/5)

Hotel nabízí ubytování ve 123 ubytovacích jednotkách, které se rozkládají v hlavní budově a vedlejších budovách. Klienti mají možnost ubytování v různých typech pokojů: studia, apartmány, suity. Suity jsou typu mezonet, mají 2 místnosti ve dvou podlažích, 2 koupelny (v 1 je vířivá vana, ve druhé sprchový kout).

Strava a stravování  průměrně (4,5/5)

Hotel svým hostům nabízí stravu all inclusive. Program all inclusive je možné čerpat od 10:00 – 22:00.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,5/5)

Hotel nabízí hostům vstupní halu s recepcí (internetový koutek na recepci zdarma), WIFI v celém hotelu za poplatek, hlavní restaurace a ala carte taverna, která má výhled na moře, je za poplatek. Ve venkovním areálu se nachází bazén se sladkou vodou, další dva bazény pro děti se skluzavkou, další vyhřívaný bazén vevnitř. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma. Hotel má pro své klienty připravené animační programy každý den, dále i cvičení i bazénu.

Pláž a moře  průměrně (4,5/5)

Hotel se nachází přímo na písčito – oblázkové pláži. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Celkový dojem  průměrně (4,5/5)

Hotel svým klientům nabízí různé možnosti vyžití a díky své dobré poloze přímo na pláži, je u klientů velmi oblíbený.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Kréta - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání