Napsat recenzi

Recenze hotelu smartline DIMITRIOS BEACH

Recenze hotelu Dimitrios Beach Hotel **** (Řecko - Kréta - Rethymnon)

Hodnocení:
průměrně: 3/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2014
Přečteno: 327x
Recenze se líbila: 554 čtenářům
Fotografie: 9
Videa: 0
Komentáře: 0

Menší hotel s rodinnou atmosférou, který se nachází pouhým 100m od písčité pláže a 2 km od centra města Rethymnon, které klientům nabízí historické památky, přístav, obchody, bary a různé restaurace.

Ubytování  průměrně (2,5/5)

Hotel má pro své hosty k dispozici 1lůžkové pokoje, 2 lůžkové, které jsou vybaveny klimatizací, telefonem, satelitní TV, fénem, WC, vanou nebo sprchou, balkonem nebo terasou, možnost využití trezoru za poplatek. Má hotel nabízí Junior suity, které jsou prostornější, mají navíc kuchyňský kout.

Strava a stravování  průměrně (4,5/5)

Strava je v hotelu formou all inclusive. Hotel má hlavní restauraci, lobby bar, bar u bazénu

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,5/5)

Recepce hotelu je otevřená 24 hodin denně, WIFI je v lobby pro klienty zdarma. Klientům je dále k dispozici společenská místnost, bazén se sladkou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu jsou zdarma, na pláži za poplatek.

Pláž a moře  průměrně (3,5/5)

Krásná a široká, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 100m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek.

Celkový dojem  průměrně (3/5)

Daný hotel je sice menší, ale zato velice příjemný. Personál je vždy milý a snaží se svým hostům být vždy nápomocný.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro obchodníky
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Kréta - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání