Napsat recenzi

Theodora

Recenze hotelu Apartmány Theodora ** (Řecko - Kréta - Makrigialos)

Hodnocení:
průměrně: 4,7/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2019
Přečteno: 66x
Recenze se líbila: 18 čtenářům
Fotografie: 1
Videa: 0
Komentáře: 0
  • Theodora Theodora

Prožili jsme tu nádhernou dovolenou

Ubytování  průměrně (3,9/5)

Klasické, skromné studio, které už asi něco pamatuje. Ale dokonale situované. Ideální poloha

Strava a stravování  průměrně (4,8/5)

Bez stravy

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,9/5)

Minimální vybavení. Ale čisté prostředí, milá paní domácí. Příjemná je sprcha v zahradě.

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Paráda. Klidná zátoka s výhledem na otevřené moře. Kolonáda s kouzelným místním koloritem. Měli jsme štěstí, že nebylo mnoho lidí.

Okolí hotelu  průměrně (4,1/5)

Z jedné strany kolonáda - nádhera. Z druhé strany místní komunikace, kde se soutěží v troubení a túrování. Takový novodobý řecký folklor.

Celkový dojem  průměrně (4,7/5)

Nádherná dovolená

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 6
z 7 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kréta - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání