Napsat recenzi

Prohlídka hotelu Star Beach Village & Waterpark

Recenze hotelu Star Beach Village & Water Park Hotel **** (Řecko - Kréta - Hersonissos)

Hodnocení:
průměrně: 4,1/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2014
Přečteno: 1 196x
Recenze se líbila: 544 čtenářům
Fotografie: 9
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel má celkově 9 budov, velký vodní svět.

Ubytování  průměrně (3,8/5)

Hotel nabízí celkem 6 pokojů pro invalidy. Hotel má pokoje typu Superior, rodinné pokoje, které se všechny nachází v přízemí, mají rozlohu 40 m². Pokoje Superior jsou ještě větší, mají rozlohu 51 m².

Strava a stravování  průměrně (4,8/5)

Hotel má dvě restaurace hlavní + tavernu ve vodním parku, dále jsou klientům k dispozici 3 bary. Ve všech pokojí jsou umístěné malé kuchyňky (konvice, kávovar, mikrovlnná trouba).

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,2/5)

V hotelu je MINI club, malá skupina animátorů, animační večery, fitness, na pláži i u bazénu jsou lehátka i slunečníky pro hosty zdarma. V hotelu je možný pobyt s malými zvířaty do 5 kg.

Pláž a moře  průměrně (4,4/5)

Hotel dělí od pláže místní komunikace, klienti mohou využít cestou k pláži podchod.

Celkový dojem  průměrně (4,1/5)

Rozlehlý hotelový komplex, který se nachází přímo u pláže. V hotelu působí velmi příjemná atmosféra.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 8
z 10 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kréta - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání