Napsat recenzi

Prohlídka hotelu smartline SERGIOS

Recenze hotelu Sergios Hotel *** (Řecko - Kréta - Hersonissos)

Hodnocení:
průměrně: 4,2/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2014
Přečteno: 680x
Recenze se líbila: 567 čtenářům
Fotografie: 5
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel se nachází v rušnějším středisku Hersonissos. Skládá se ze 100 pokojů, které se nacházejí v jedné 4patrové budově.

Ubytování  průměrně (4,1/5)

Hotel disponuje 1 lůžkovými pokoji, 2 lůžkovými, 2-3 lůžkovými pokoji s balkonem. Na pokojích mají hosté možnost využít klimatizaci (za poplatek), trezor, také za poplatek. Na pokojích se dále nachází malá lednička, televize, telefon, sprcha, WC, fén.

Strava a stravování  průměrně (4,5/5)

Stravování v hotelu je formou all inclusive programu.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,5/5)

Hotel má pro klienty k dispozici bazén, kulečník.

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Pláž se nachází v blízkosti hotelu, přes místní komunikaci.

Okolí hotelu  průměrně (4,2/5)

V okolí hotelu klienti najdou spoustu barů, restaurací.

Celkový dojem  průměrně (4,2/5)

Hotel bych doporučila pro nenáročnou klientelu, vyhledávající rušný noční život.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 7
z 8 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kréta - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání