Kritzas Beach
Recenze hotelu Kritzas Beach Hotel **** (Řecko - Kréta - Gournes)
Nejdřive šok,ale pak super dovolena,ubytovani nemělo chybu
Ubytování
Ubytovani bylo krasne,prostorne,čisté*
Strava a stravování
Polopenze nebo bez stravovani
Ja to měla s dcerou bez stravy,vždy jsme si došly velky výběr,jidelni listek v češtině cena od4euro do 12euro nebo jsem si uvařila
Vybavení, služby a personál hotelu
V arealu je bazen i bazenek pro batolata,personal ochotny vždy vyšel vstřic,je možno si vypujčit auto,ale je to docela drahy je lepši si vypujčit jinde rozdil 20euro
Pláž a moře
Plaž nic moc vzdalena 100 m,lepši plaže jsou asi 700m ty jsou male,ale krasne.Moře je čiste vstup je vhodny i pro male děti.
Okolí hotelu
300m je podmořske aqarium,bylo to nadherne a doporučuji,jinak vše daleko
Celkový dojem
Kdo planuje si vypujčit auto tak vřele doporučuji nebo ten kdo chce stravit dovolenou bez lidi a v klidu.Nam se moc libilo,a jela bych znovu.
z 2 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro všechny věkové kategorie
- Pro zamilované a manželské páry
- Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
- Pro rodiny s dětmi
- Pro starší a méně pohyblivé osoby
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.