Pěkná, klidná dovolená

Recenze hotelu Blue Sky Beach Hotel **** (Řecko - Kréta - Gournes)

Průměrné hodnocení hotelu:
3
(na základě 200 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: září 2013
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Zájezd hodnotíme celkově pozitivně. Nicméně zde byly některé drobnosti, které pobyt trochu znepřijemnily. Pochválit si nejvíce zaslouži milý a vstřícný personál hotelu. Horši je to se servisem cestovky a také úrověn ubytování.

Ubytování 

Pozitivní byla velikost pokojů. Také jsme dostali pokoj v prvním poschodí, v hlavním ubytovací areálu, to jsme měli ale spíše štěstí. Dostat suterén, asi by bylo hodnocení ještě mnohem horší. Koupelna by zasloužila rekonstrukci, když se pustil kohoutek umyvadla naplno, z odtokového kanálku v podlaze začala vytékat voda. Než jsme to zjistili, neustále jsme se divili, odkud se ta voda bere :-). Deklarované 4 hvězdičky hotel opravdu nesplňuje, max. 3.

Strava a stravování 

Konzervativní povahy vyhledávajíci běžnou kontinentální stravu budou asi zklamányí. Kdo rád ochutnává nové věci, přijde si na své. Bufet snínadě, oběd i večeře - nají se dobře vegetariáni i masožrouti. Nám chutnalo. Vynikajíci tzatziki, feta a jogurt.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Personál hotelu vstřícný a ochotný. Žádné problémy. Vybaveni, viz výše.

Pláž a moře 

Pláž ideání pro děti a starší, velmi pozvolný vstup do moře. Písek, není potřeba mít boty do vody. Hotel odmpláže odděluje opravdu pouze ne příliž frekventovaná silnice.

Okolí hotelu 

Celkový dojem 

Spokojenost

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené