Dovolená 2013
Recenze hotelu Blue Sky Beach Hotel **** (Řecko - Kréta - Gournes)
Za relativně přijatelné peníze,relativně nízká úroveň pobytového zájezdu, šetří se téměř na všem
Ubytování
V žádném případě se nejednalo o 4 hvězdičkové ubytování!Odpovídalo by tak 2 hvězdy+.Klimatizace za příplatek funkční pouze omezeně,nastavíte-li na 18 stupňů nebo 22 intenzita je stejná. Teplá voda od 8-9 hodin.Pobzt ruší přílety a odlety letadel do jediného letiště na Krétě.Hotel vzdálen pouhých 18 km od letiště
Strava a stravování
Strava upravená pro českou klientelu,snídaně stejné,bez vajec,káva i džus silně ředěné,nápoje all inclusive podávaná do 2dcl plastových pohárků.
Vybavení, služby a personál hotelu
Nádobí po jídle si musí turisté odnášet sami,chléb na snídaní si musí krájet tupým nožem sami,vysloveně rodinný podnik, jídlo se naváží v kontejnerech,vlastní kuchyně žádná
Pláž a moře
Pláž se slunečníky dobrá,moře nádherné
Okolí hotelu
pohled z balkonu okolí ruší rozestavěný hotel
Celkový dojem
Celkový dojem odpovídá počtu hvězdiček,které jsem zvolil
z 200 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro rodiny s dětmi
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.