Napsat recenzi

Prohlídka hotelu FODELE BEACH & WATERPARK

Recenze hotelu Fodele Beach & Water Park Holiday Resort ***** (Řecko - Kréta - Fodele)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2014
Přečteno: 1 162x
Recenze se líbila: 631 čtenářům
Fotografie: 5
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotelový komplex Fodele Beach je určený pro náročnější klientelu. Nachází se ve svahu, přímo u pláže a 25 km od letiště. Komplex je propojen několika schodišti a klientům umožňuje nádherný výhled na Egejské moře.

Ubytování  průměrně (4,3/5)

Hotel nabízí ubytování v několika typech pokojů. Všechny pokoje jsou moderně zařízené a vybavené ve středomořském stylu. Klienti si mohou vybrat pokoje typu: standard, superior s výhledem na moře, mezonetové pokoje, apartmány se soukromým bazénem.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Stravování je formou all inclusive od 7:00 – 23:00 včetně nabídky alkoholických nápojů vyrobených v celém světě. Hotel se dále vyznačuje tradiční krétskou kuchyní, vyrábí si vlastní olivový olej a chléb, pěstuje si vlastní koření.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Slunečníky, lehátka u bazénu i na pláži zdarma, aquapark, minigolf, stolní tenis. Za poplatek na pláži různé vodní sporty, masáže, sauna, půjčovna kol a automobilů.

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Nádherná písčitá pláž se nachází přímo pod hotelem, s pozvolným vstupem do vody. Pláž se značena Modrou vlajkou, která zaručuje čistotu, kvalitu a na pláži je vlastní plavčík

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Hotel je určen pro náročnější klientelu, která zde najde různé možnosti vyžití. Města Fodele, kde se narodil významný malíř El Greco, je vzdálené 2 km.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 3
z 3 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kréta - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání