Napsat recenzi

Prohlídka hotelu smartline NEPTUNO BEACH

Recenze hotelu Neptuno Beach Resort Hotel **** (Řecko - Kréta - Amoudara (Heraklion))

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2014
Přečteno: 1 812x
Recenze se líbila: 572 čtenářům
Fotografie: 5
Videa: 0
Komentáře: 0

Moderní hotel nacházející se přímo na písečné pláži, cca 5 km od města Heraklion.

Ubytování  průměrně (3,7/5)

Hotel nabízí ubytování ve 136 pokojích, z toho je 22 rodinných pokojů, které jsou prostornější. Na každém pokoji se nachází lednice, konvice, kávovar, balené vody – po příletu, TV, klimatizace, fén, balkón nebo terasa.

Strava a stravování  průměrně (4,5/5)

Stravování je v hotelu formou all inclusive. Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů. V areálu hotelu je k dispozici vnitřní i venkovní restaurace, kavárna u bazénu a bar.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,3/5)

Hotel svým klientům nabízí recepci, která je dostupná 24 hodin. Bazén, aerobic, vodní pólo, šipky. Služby za poplatek: internetový koutek, prádelna, lékař, masáže, kulečník, vodní sporty. Hotel má dále miniclub, dětský bazén, dětské hřiště. Hotel pořádá animační večerní programy s živou hudbou.

Pláž a moře  průměrně (4,6/5)

Hotel se nachází přímo u dlouhé písčité pláže. Lehátka a slunečníky jsou na pláži i u bazénu zdarma.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Díky blízkosti hotelu do města Heraklion, mají klienti možnost využít i rušného nočního života. V blízkosti hotelu se nachází i řada obchůdků a taveren.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 15
z 19 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kréta - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání