Napsat recenzi

Recenze hotelu CRETA BEACH

Recenze hotelu Civitel Creta Beach Hotel **** (Řecko - Kréta - Amoudara (Heraklion))

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2014
Přečteno: 749x
Recenze se líbila: 589 čtenářům
Fotografie: 5
Videa: 0
Komentáře: 0

Krásné bungalovy hotelu Creta Beach se nacházejí přímo na písečné pláži. Od města Heraklion je hotel vzdálen cca 5 km.

Ubytování  průměrně (3,3/5)

Hotel celkově disponuje se 150 pokoji, z toho 30 se jich nachází v hlavní budově. Zbylé ubytování se rozkládá v rozlehlé zahradě v bungalovech. V pokojích i v bungalovech se nachází: lednička, klimatizace, trezor za poplatek, satelitní TV, telefon, fén, vana nebo sprcha, WC, balkon nebo terasa.

Strava a stravování  průměrně (4,7/5)

Strava formou all inclusive, je možné využít oběd ve snack baru, je nutná rezervace míst. Snídaně, obědy i večeře jsou formou bufetových stolů.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Hosté mohou využívat přijímací prostor s recepcí, internetový koutek za poplatek, koutek se satelitní TV, restauraci, venkovní bufet s terasou. Dále mají hosté k dispozici venkovní bazén s mořskou vodou, snack bar u bazénu. Hotel pro své klienty pořádá každý den animační denní i večerní programy, kromě pondělí. 1 x týdně je folklorní večer.

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Krásná rozlehlá písčitá pláž se nachází přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky, osušky u bazénu i na pláži zdarma.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Krásný hotel nacházející se rozlehlé zahradě. Je určený pro všechny věkové kategorie.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 3 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro mládež
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kréta - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání