Napsat recenzi

Dovolená na Krétě

Recenze hotelu Miramare Resort *** (Řecko - Kréta - Agios Nikolaos)

Hodnocení:
průměrně: 4,9/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2018
Přečteno: 231x
Recenze se líbila: 87 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Od CK A**** jsme v termínu 21.8. - 1.8.2018 byli na dovolené na Krétě v Hotelu Miramare Resort SPA. Nádherná lokalita nedaleko romantického městečka Agios Nikolaos! Byla to velmi krásná dovolená, také vzhledem k vysoké úrovni zmiňovaného hotelu a též velké vstřícnosti a profesionalitě veškerého personálu. Jsou zde pláže s modrou vlajkou ... nádherná průzračná voda, na 4 dny jsme si půjčili auto a nejznámější pláže navštívili. Na Krétu bych se ráda vrátila, je to tam prostě skvělé.

Eva

Ubytování  průměrně (4,6/5)

Dostačující s nádherným výhledem na moře. Rezort je na velmi dobré úrovni.

Strava a stravování  průměrně (4,9/5)

Skvělé, snažili se obměňovat jídlo a byly zde senzační zákusky. U baru byly přesnídávky i svačiny, zmrzlina, ovoce apod. Všeho bylo dostatek.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,9/5)

Výborné

Pláž a moře  průměrně (4,1/5)

Pláž nedaleko, lehátka a slunečník za 6 euro, ale pokud jste byli klienty Miramare, dostali jste také 2 lahvičky s vychlazenou vodou.

Okolí hotelu  průměrně (4,6/5)

Velmi krásné

Celkový dojem  průměrně (4,9/5)

Perfektní

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 12
z 12 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kréta - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání