Napsat recenzi

Daniela

Recenze hotelu Miramare Resort *** (Řecko - Kréta - Agios Nikolaos)

Hodnocení:
průměrně: 4,9/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2019
Přečteno: 72x
Recenze se líbila: 44 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Velmi příjemná dovolená

Ubytování  průměrně (4,6/5)

Zpočátku rozčarování z mezonetového apartmánu - celkem 3 výškové úrovně, ložnice po žebříkových schodech. Zvykli jsme si a nakonec to bylo fajn. Měli jsme zase hodně místa, šlo vlastně o ložnici a obývací část s palandou a sedačkou.

Strava a stravování  průměrně (4,9/5)

Strava výborná, rozmanitá, hodně ovoce, zeleniny. Při all inclusive jsme zvyklí spíše na samoobslužný způsob nápojů, zde roznášeli číšníci dle vašeho přání, takže pokud jste měli prázdnou sklenku, museli jste opět o pití požádat. Ale vždy vám vyhověli, obsluha rychlá.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,9/5)

Velmi jsme ocenili nádherný bazén s výhledem na moře i hory, kde nebylo přeplněno a dalo se krásně zaplavat. Dostatek lehátek, čisto, snack bar dostačující. Personál velmi příjemný, ochotný, není co vytknout.

Pláž a moře  průměrně (4,1/5)

Pláž docela daleko, žádná možnost vozíků na pláž, jak uvádí web A****, údajně hezká pláž neudržovaná, služby na pláži slabé. Proto jsme spíše využili bazény.

Okolí hotelu  průměrně (4,6/5)

Vše ve svahu, nachodíte se, jsou k dispozici i nějaké výtahy, ale s tím převýšením patrně každý, kdo si hotel vybral, počítá. Všechno upravené, čisté... Není co dodat.

Celkový dojem  průměrně (4,9/5)

Drobné nedostatky zcela jasně nahradily především nádherné výhledy, ochota personálu, výborná strava...

Příští sezonu bychom se zde rádi vrátili.

Doporučujeme, ne však lidem s pohybovým handicapem.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 12
z 12 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro mládež
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro obchodníky
  • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kréta - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání