Prima dovolená
Recenze hotelu Panorama Village Hotel *** (Řecko - Kréta - Agia Pelagia)
Rekonstruovaný hotelový komplex, který se skládá z hlavní hotelové budovy a spousty bungalovů umístěný na útesu s krásnou vyhlídkou na moře. Určitě by zasloužil čtyři hvězdičky.
Ubytování
Ubytování příjemné. Bungalovy jsou prostorné s vlastní terasou a většinou s výhledem na moře.
Strava a stravování
Vždy velký výběr a jakmile něco docházelo vždy bylo hned doplněno.
Vybavení, služby a personál hotelu
Hotel je vybaven 2 bazény a dětským brouzdalištěm, dále pak minimarketem. Personál hotelu usměvavý a vstřícný. Po celou dobu animátor, který se staral o zábavu /šipky, aqaaerobic, vodní polo, vodní volejbal, večerní zábava/
Pláž a moře
Vzdálenost pláže neodpovídá jak uvádí CK. Je to asi 1,5 až 2km po frekventované silnici. Nevhodné pro starší lidi a rodiče s malýma dětma.Pláže malé, písčito oblázkové, ale upravené. Moře nádherně modré s prúzračnou vodou.
Okolí hotelu
Okolí hotelu průměrné. Malá vesnička s pár tavernami a obchůdky.
Celkový dojem
Pohodová dovolená, určitě bych se sem vrátila.
z 9 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro mládež
- Pro zamilované a manželské páry
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.