Napsat recenzi

Spokojená dovolená

Recenze hotelu Galini Sea View Hotel ***** (Řecko - Kréta - Agia Marina)

Hodnocení:
průměrně: 4,4/5
Vloženo:
Pobyt: září 2021
Přečteno: 23x
Recenze se líbila: 0 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Dovolenou jsme si užili,je nutné se v areálu zorientovat.

Ubytování  průměrně (4,5/5)

Ubytování výborné,ale pokud jste starší a pokročilí,tak se ubytujte v hlavní budově,odjinud náročný pŕistup do jídelny,z kraje areálu opravdu velké převýšení.

Strava a stravování  průměrně (4,7/5)

Strava velice chutná, každý den ryby a několikrát za týden i mořské plody,hodně ovoce a zeleniny,velký výběr zákusků,zmrzliny,máte i čokoládovou fontánu.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,3/5)

Pokoje i koupelny pěkně vybavené,v koupelně máte připravené malé, plastové lahvičky s šamponem,kondicionerem,sprchových gelem i body lotionem,v pokoji rychlovarná konvice sety na přípravu čaje a kávy. Personál hotelu je opravdu vyjímečně ochotný a milý,zvláště paní Sophia Vám kdykoliv vyjde vstříc a se vším poradí.

Pláž a moře  průměrně (4/5)

My jsme měli zpočátku chladno,vítr a velké vlny,pak uź bylo moře krásné a teplé,pláž písečná hezká,ale poplatek 10 euro by u pětihvězdičkového hotelu neměl být.Můžete popojít kousek vedle a platíte méně,pokud to chcete využít.

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Výhled do okolí kouzelný,vzdálenost na pláž poněkud delší,než je uvedeno,ale kdykoliv Vás svezou golfovým vozítkem,či autem,je dobré objednat na recepci,taktéž vyzvednout osušky na recepci za kauci 10 euro .

Celkový dojem  průměrně (4,4/5)

Pro nás výborná dovolená,ale rozhodně pro vyšší věkové kategorie doporučuji ubytování v hlavní budově,pak budete moc spokojeni.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 10
z 10 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro obchodníky
  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kréta - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání