Napsat recenzi

Prohlídka hotelu RETHYMNO RESIDENCE

Recenze hotelu Rethymno Residence Hotel **** (Řecko - Kréta - Adelianos Kampos)

Hodnocení:
průměrně: 4,4/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2014
Přečteno: 1 180x
Recenze se líbila: 602 čtenářům
Fotografie: 4
Videa: 0
Komentáře: 0

Nově zrekonstruovaný hotel, moderně zařízený, postavený v řeckém stylu.

Ubytování  průměrně (4/5)

Hotel nabízí 2 lůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, za příplatek je možné si objednat pokoj typu Superior s výhledem na bazén, dále má hotel rodinné pokoje i apartmány.

Strava a stravování  průměrně (4,2/5)

Hotel nabízí možnost stravy – polopenze, formou bufetu.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,2/5)

Klienti mají k dispozici 3 hotelové bazény, fitness, 10 soukromých bazénů, 2 x dětský bazén, mini club, kulečník, stolní tenis. Hotel pořádá večerní zábavné programy.

Pláž a moře  průměrně (4,1/5)

Pláž písečná s oblázky se nachází asi 200 m od hotelu, po místní komunikaci. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Vstup do moře je pozvolný, vhodný i pro děti.

Okolí hotelu  průměrně (3,9/5)

V okolí hotelu je klientům k dispozici mnoho barů a restaurací, obchodů, taveren a kaváren.

Celkový dojem  průměrně (4,4/5)

Při prohlídce hotelu jsme měli možnost hovořit se spousty spokojenými klienty, kteří se do hotelu rádi vraceli již několikrát.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 10
z 12 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kréta - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání